Sektörel Tecrübe ve Yenilikçi Düşüncenin Ürünü

LAB KURUMSALLab Kurumsal; laboratuvar, medikal, otomasyon, sağlık ürünleri satışı veya tedariki yapan firmaların kritik sektörel ihtiyaçları için çözümler geliştirmekte ve yenilikçi bakış açısını, birikimini yansıttığı detaylar ile firmaların süreçlerini yönetmelerine katkıda bulunmaktadır. Sektörel nüansların yönetimi ve raporlaması için özel çözümlerin gerekli olduğunu biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımıza yön vererek müşterilerimize çözüm sağlıyoruz.

 

İş süreçlerinize tam uyumluluk, dinamik ve özel raporlar, kolay erişim gibi özelliklerin ön plana çıktığı çözümlerimizin; çalışanların ve yöneticilerin kurumsal verimliliklerini artırmada etkin bir rol oynamasını hedefliyoruz. Uzmanlığımıza güvenen ve danışmanlığımıza değer veren müşterilerimizin memnuniyeti ve sektörde bilinirliğimizin verdiği güçle çalışmalarımıza yön veriyoruz.  

 

Sektörel deneyimlerimizi işe dönüştürmeye ve yeniliğin, kalitenin ön plana çıktığı çalışmalar yaparak sektörün nabzını tutmaya devam ediyoruz.

 

ÖZELLİKLER

ÇEVRE-LAB Programı

Çevre ve İş Hijyeni Laboratuvarlarının iş akış süreçlerinin kaliteli, izlenebilir, güvenli ve raporlanabilir şekilde yönetilebilmesini sağlamak için Çevre-Lab programımızı sunuyoruz.Ölçüm Planlama

Saha personelinizin yaptığı ve yapacağı ölçüm planlarının detaylarını görüntüleyebilir ve süreci takip edebilirsiniz.


Numune Alma

Müşterilerinizden aldığınız numunelerle ilgili bilgileri programda tanımlayabilir ve sonrasındaki süreci yönetebilirsiniz.


Doküman Yönetimi

Analiz sonuçlarınıza ilişkin dokümanları ya da firma dokümanlarınızı programa yükleyerek dijital arşivinizi oluşturabilirsiniz.


Barkod Oluşturma

Özellikle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı‘nın istediği barkodlama sistemine uygun olarak benzersiz barkodlar oluşturabilirsiniz.  


Analiz İşlemleri ve Onayı

Çalışanlarınızın kayıt altına aldıkları analiz sonuçlarını online bir şekilde inceleyerek program üzerinden onay verebilirsiniz.


Rapor ve Ödeme

Kendinize özel istatistikler tutabilir, müşterilerinizin yapmış olduğu ödemeleri ve bakiyelerini sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

ÖZELLİKLER

CRM LAB Programı

Laboratuvar ve medikal sektöründeki firmaların iş süreçlerine ilişkin detayları yönetip raporlayabilmeleri ve kurumsal verimliliği artırabilmeleri için CRM Lab yazılım programımızla çözüm sağlıyoruz.


Lot Takibiyle İşlemlerinizi

Hızlı Yapın

Aktif ya da satılan lot numaralarının takibini yaparak satış raporu alabilirsiniz. Sektörünüze özel katalog numarası, UBB kodu gibi kodları da ürün sayfasında tanımlayarak firmanıza özel hâle getirebilirsiniz.


Miatlı Ürünleriniz Stoklarınızda

Kalmasın

Stok yönetiminde zayiatların yaşanmaması için miatlı ürünlerinizle ilgili otomatik hatırlatma alabilirsiniz. Ürünlerinizin kullanım süresi dolmadan satışını gerçekleştirebilir ve zamanında müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.


Garanti Takibiyle Servis Sürecini

Sorunsuz Yönetin

Satış sonrası müşteri memnuniyetinin devamlılığı için, istediğiniz yerden programa giriş yaparak satışını yaptığınız medikal cihazlarınızın ve ekipmanlarınızın, lot numarasına göre garanti takibini yapabilirsiniz.


Stok Yönetimi Sürecinde Maddi

Kayıplar Yaşamayın

Stok giriş fişinde ürünün stok adeti kadar lot numarasını toplu giriş yaparak tanımlayabilir ya da otomatik atama yapabilirsiniz. Kullanılabilecek lot numaralı ürünlerin listesini ve miatlarının ne zaman dolduğunu, hangi tarihte stoka giriş yapıldığını raporlarlayabilirsiniz.


Sevkiyat Hareketlerinizi

Kolay Takip Edin

Sevkiyat aşamasında satış miktarı kadar lot numarası seçip işlemi gerçekleştirebilir ve ürünlerinizi müşterinize gönderebilirsiniz.  Dilerseniz kısmi/parçalı sevkiyat yöntemi ile stokta olan ürünleri gönderebilir, ardından ikinci bir sevkiyat işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Teklif ve Satışlarınızı İstediğiniz Yerden

Yönetip Raporlayın

Medikal ve laboratuvar sektörlerinde kullanılan detaylı, görselli teklif ve satış formlarınızı kolay bir şekilde hazırlayıp, müşterilerinize program üzerinden mail gönderebilirsiniz. Revize edilen, kaybedilen, beklemede olan tekliflerinizi ve yaptığınız satışları raporlayabilirsiniz.


İÇERİK PAYLAŞIMLARI