Project RedWhite İle Projelerinizi Kolayca YönetinProject RedWhite; proje yönetimi sürecinde işletme kaynaklarının, iş gücünün, zamanın verimli ve etkin kullanılması, yönetilmesi ve kontrolü için firmalara sağladığımız web tabanlı bir yazılım çözümüdür. Firmaların projelerini planlanan zaman aralığında, planlanan bütçeyle, belirlenmiş ve görev tanımları yapılmış personelle, tüm işletme kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak yapmaları için, veri yönetimi ve analizi konusunda Project RedWhite programımız ile destek olmaktayız. Project RedWhite ile ön proje talebinden, projelerle ilgili detayların tanımlanmasına; iş planı ve gantt şemasının oluşturulmasından, proje ekibine görev atamalarına; proje bütçe yönetiminden, proje görüşmelerine kadar tüm süreci yönetip raporlayabilirsiniz. 

 

Project RedWhite kullanımı firmalara; kaynakların verimli kullanımı, maliyet öngörüsünde bulunabilme, etkin bir koordinasyon ve motivasyon, müşteri ilişkilerinde maksimum memnuniyet, doğru iş planı oluşturma, problemlere anında müdahale, kolay kontrol sistemi, görev paylaşımı avantajlarını yaşatmaktadır.


Proje yönetimi sürecinde olası risklere karşı önlem alabilmeniz, analiz yapabilmeniz ve projelerinizi başarıyla vaktinde bitirebilmeniz için yanınızdayız.PROJECT REDWHITE ÖZELLİKLERÖn Proje Talebi


Project RedWhite ile proje taleplerinizi tek bir listede görerek projeye dönüştürebilir; bekleyen ve projeye dönüşen talepleri tek bir ekranda görüntüleyebilirsiniz.Projelerin Tanımlanması


Projelerinize ait bilgiler, dokümanlar, iş planı, gantt, görevler, bütçe yönetimi, proje görüşmeleri gibi bütün detayları kayıt altına alıp veri analizi yapabilirsiniz.

 


Bütçe Yönetimi


Proje yönetiminde iş gücü, teçhizat, yazılım, malzeme, hizmet alımı, seyahat giderleri gibi kalemlerle ilgili bütçe planlamasını yapabilirsiniz.

 


Görev Tanımlamaları


Proje ekibindeki kişilere görev ataması yapabilirsiniz. Birbirine bağlı görevler oluşturarak çalışanlar arasında koordinasyon sağlayabilir ve sürecinizi sorunsuz yönetebilirsiniz.


Proje Görüşmeleri


En fazla veri akışının olduğu proje görüşmeleri sürecini Project RedWhite ile yönetebilir; proje aşamalarınızla ilgili yaptığınız tüm toplantıların detaylarına tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.


Analiz ve Raporlar


Project RedWhite programında girilen verilere bağlı olarak anlık güncellenen raporlarla, hataları ortadan kaldırabilir; projenizin başarıyla sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

PROJENİZE DEĞER KATIN

Project RedWhite, firmanıza tüm projelerinizi tek bir yerden yönetip raporlama avantajı sunmaktadır.


Yazılım programımızın yanı sıra verdiğimiz danışmanlık ve eğitim hizmetimizle de kullanıcılarınızın adaptasyon sürecini hızlandırmaktayız. Firmanıza özel hale gelen formlarla, sürecinizi programda hemen konumlandırabilir ve projelerinizi teknolojik alt yapıyla yönetme kolaylığını yaşayabilirsiniz.İŞ PLANI

GANTT ŞEMASI

GÖREV TAKİBİ


 İÇERİK PAYLAŞIMLARI