Özel Proje Talep Formu

İşletmenizin ihtiyaçlarına dönük geliştireceğimiz özel projeleriniz için aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak ön proje değerlendirme yapabilmemizi sağlayabilirsiniz.

Paylaştığınız detaylar proje yönetim kadromuza ulaştıktan sonra; projenin içeriği, tahmini proje süresi, proje takviminin uygunluğu, varsa projeniz ile farklı programlarla entegrasyon talebi gibi kriterler göz önünde bulundurularak ön bir değerlendirme yapılmaktadır. Ön değerlendirmenin ardından tarafınıza dönüş yapılarak proje toplantısı planlanmakta ve projeniz detaylandırılmaktadır. Projenizin veri analizi sonrasında, işletmenize sunulan proje takvimi ve tarafınıza gönderilen fiyat teklifinin onaylanmasıyla birlikte proje çalışmalarına başlanmaktadır. Proje tasarım süreci, kod alt yapısının oluşturulması, iş planının belirlenmesi ve son olarak projenizin test aşamasıyla birlikte süreç sonlandırılmaktadır. Anlaşma yaptığımız müşterilerimizin projelerini, zamanında ve eksiksiz teslim ederek müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamaktayız. 

Firma / Kurum Adı
Yetkili / Sorumlu
Ünvan / Departman
Telefon / GSM
E-Posta
Ülke / Şehir
Sektör / Faaliyet Alanı
Özel Projenin Konusu
Projenin Amacı
Talep Edilen Başlangıç ve Bitiş Tarihi
-
Projeniz için Ayrılan Tahmini Bütçe
Özel Proje Talebiniz için lütfen kısa bir bilgilendirme yapınız…
Güvenlik Kodunu Girin

Projenizle ilgili ön değerlendirme yapabilmemiz için info@kurumsaliscozumleri.com mail adresine hazırlamış olduğunuz genel ve görsel dokümanları gönderebilirsiniz.
İÇERİK PAYLAŞIMLARI