Ar-Ge ve İnovasyon Süreçlerinizde

En Büyük YardımcınızARGE Kurumsal; Ar-Ge ve inovasyon sürecine önem veren firmalara teknolojik destek vermek için yazılım çözümleri geliştirmekte ve Ar-Ge sürecinin minimum maliyet ve sürede, maksimum performansla tamamlanmasına katkı sağlamaktadır.

Numunenin kabulü sürecinden başlayıp ürün temin etme, bütçe planlama, çalışacak ekibi oluşturma, Ar-Ge sürecinin tamamını kayıt ve kontrol altına alma, iş gücü performans ölçümleri konusunda Ar-Ge merkezlerine destek oluyoruz. Ar-Ge sürecinin kurumsallaşmasında etkin rol oynayan markamız; firmanıza özel hale gelen esnek modül ve özelliklerle ihtiyaçlarınıza cevap veriyor ve Ar-Ge projelerinize yön vermenizi sağlayacak doneler sunuyoruz.

Teknolojik alt yapıların ve araç-gereçlerin kullanıldığı Ar-Ge sürecinin, yazılım teknolojilerini kullanmadan verimli yönetilemeyeceğinin farkındayız. Firmanıza teknolojik farkındalık kazandıracak butik yazılım çözümlerimizle, Ar-Ge sürecinin dijital dönüşümünü hızlandırmanıza yardımcı oluyoruz.

Yenilikçi, rekabetçi, fark yaratan bakış açımız ve vizyonumuzla müşterilerimizin başarılı bir Ar-Ge süreci geçirmesine katkıda bulunacak çözümler geliştirmeyi sürdürüyoruz.


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Ar-Ge Proje Tanımlaması

Ar-Ge proje detaylarını, iş aşamaları ve sorumlularını, proje ekibini ve verdiğiniz görevleri,  proje dokümanlarını kayıt altına alarak kurumsal datanızı oluşturabilirsiniz.

 

 

Cihaz Takip Yönetimi

Ar-Ge sürecinizde kullandığınız cihazlarla ilgili detayları kayıt altına alabilir ve bakım, doğrulama, kalibrasyon, test, onarım vb. süreçlerin takibini yapabilirsiniz.

 

 

İş Gücü Planlaması

Kullanıcıların müsaitlik durum raporlarına bakarak Ar-Ge ekibini belirleyebilir ve adam/ay oranı hesaplamalarını gerçekleştirerek doğru bir iş gücü planlaması yapabilirsiniz.

 

 

Bütçe Planlama ve Maliyet Analizi

İş gücü maliyeti dışında bütçenize dâhil etmeyi planladığınız kalemleri tanımlayarak gerçekleşen harcamalarınıza göre raporlar alabilirsiniz.

 

 

Ar-Ge Çalışma Kayıtları

Test ve analizleri kayıt altına alıp; Ar-Ge sürecinde kullandığınız cihazların kalibrasyon, bakım, doğrulama takiplerini yapıp hangi cihazın ne kadar süre kullanıldığı bilgisini raporlayabilirsiniz.

 

 

Numune Talebi

Numune analiz çalışmalarıyla ilgili detayları kayıt altına alabilir, numune talebi sonrasındaki hareketlerin takibini yaparak hatırlatmalar ile süreci aksatmadan yönetebilirsiniz.

 

 

Ürün Yönetimi ve Stok Hareketleri

Ürünleri listeden seçebilir ve stok miktarlarını tanımlayabilirsiniz. Sonrasında Ar-Ge çalışmalarında kullanılan ürünlerin veya numunelerin stok hareketlerini görüntüleyebilirsiniz.

 

 

Analiz ve Raporlamalar

Ar-Ge projelerinizle ilgili genel raporlar, bütçe raporları, çalışma kayıtları ve cihaz kullanım raporu, performans raporu gibi raporlar alarak Ar-Ge sürecinizi analiz edebilirsiniz.

 HİZMET VE KALİTE ANLAYIŞIMIZ


ARGE Kurumsal; kurum ve kuruluşlara Ar-Ge süreçlerini kaliteli bir şekilde yönetmeleri, Ar-Ge süreçlerindeki iş takiplerini kolayca yapabilmeleri ve doğru veri analizi yapmaları için yazılım çözümü sunmakta ve teknolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Firmalara özel Ar-Ge süreçlerinin farklılığından dolayı, mevcut modüllerle birlikte ihtiyaçlarınıza bağlı olarak yazılım özelleştirme hizmeti de vermekteyiz.

İÇERİK PAYLAŞIMLARI