Mobil İhtiyaçlarınıza Uygun Özel ÇalışmalarMobil Kurumsal; hızlı bir teknolojik dönüşümün yaşandığı bu süreçte firmanızın da yerini alması için, ihtiyaçlarınızı analiz edip kurumsal yapınıza uygun çalışmalar kurgulamaktadır. 

Telefon ya da tabletle tam uyumluluk, hız, performans, özgün tasarım ve içerik gibi özelliklerin bulunduğu çalışmalarımızla, firmalara özel geliştirmeler yapmaktayız.

Teknolojik trendler doğrultusunda yaptığımız yenilikçi çalışmalarla, dijital dünyaya farklı açıdan bakmanızı sağlıyor ve sonuç odaklı yaklaşımımızla fikirlerinizi, ihtiyaçlarınızı mobil uygulamaya dönüştürüyoruz.

 

Mobil Arayüz Tasarımı 

Web sitelerinin firmanızı doğru bir şekilde yansıtması için, mobil uyumluluk için optimize çalışmaları yapılması gerekmektedir. Müşterilerinizin mobil sitenizi verimli bir şekilde kullanması için, mobil duyarlı tasarım kriterlerine uygun kodlama ve tasarım çalışması yapmaktayız. 


Veri Raporlaması


İş hayatında zaman maliyetini en aza indirmek ve firmaların doğru stratejiler belirlemesini sağlamak için, iş süreçlerinde kullanılan diğer programlardan veri çekmekteyiz. Böylece firma yöneticileri istedikleri her yerden farklı departmanların verilerini tek bir yerde raporlama avantajını yaşamaktadır.


Mobil Uygulamalar


Mobil Kurumsal sektörel deneyimlerinin olduğu alanlarda mobil uygulamalar geliştirerek uzmanlığıyla ön plana çıkmaktadır. Müşterilerimize tasarım, kodlama ve sektörel donelerle zenginleştirilmiş mobil uygulamalar konusunda çözüm sağlamaktayız.


Özel Mobil Proje

Kişi ve kuruluşların talepleri doğrultusunda bir proje stratejisi belirleyerek özel mobil projeleri de yapmaktayız. Deneyimlerimiz ışığında yönlendirmeler yaparak detayları netleştiriyor ve firmanıza uygun profesyonel uygulamayı hazırlıyoruz. 


Firmanızın mobil stratejisine, markanızın çizgisine uygun şekilde; işlevselliğin ve tasarım kalitesinin ön plana çıktığı profesyonel uygulamalarımızla firma prestijinizin artmasına katkıda bulunuyoruz.HİZMET VE KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Firmanızın vizyonuna uygun alt yapı ve tasarım detaylarına göre çalışmalarımızı yapmaktayız. Mobil geliştirme tarafında, ihtiyaçların değişkenliğine bağlı olarak güncelleme ve gerekli destek hizmetini kaliteli bir şekilde vermekteyiz.