Sektörel Deneyimlerimizle Yanınızdayız

Sektörel deneyimlerin kazanılması ve bu kıymetli deneyimlerin yazılım çözümlerine yansıtılması, uzun yıllar gerektiren ve çok emek isteyen bir süreçtir. Akıcı bir iş yönetimi için, yazılım geliştirme sürecinde planlama, tasarım, kod alt yapısı, teknik sürecin yönetimi gibi her detay bizim için önemli ve değerlidir.

Yazılım çözümlerinde sadece sektörel ihtiyaçları karşılayacak özelliklerin olması yeterli değildir. Yazılımın uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılabilmesi için; çalışanların ve yöneticilerin kolay adapte olabileceği özelleştirilebilir bir arayüzünün olması, erişim kolaylığı, raporların zenginliği, geliştirilebilir teknolojik alt yapı gibi özelliklere de sahip olması gerekmektedir. Firma sahiplerinin veya yöneticilerin yazılım çözümü tercih ederken bu detayları göz önünde bulundurarak karar vermeleri birçok fayda sağlamaktadır. 

Yazılım çözümünün ihtiyaçlara cevap vermesinin yanı sıra; sektörel detayları yazılımda nasıl konumlandırabileceğini bilen, firmanıza özel implementasyon yaparak programı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak deneyimli ekiplerin varlığı da çok kıymetlidir. Bu noktada Kurumsal İş Çözümleri sektörel detaylara hâkim ekipleriyle firmaların kurulum aşamasından, eğitim ve satış sonrası destek aşamasına kadar tüm süreçlerinde yanlarında olmaktadır.

Kurumsal İş Çözümleri; medikal, otomasyon, laboratuvar, makina, kimya, elektrik- elektronik, sağlık ürünleri, mühendislik ve danışmanlık gibi birçok sektöre çözüm sağlamanın kazandırdığı bilgi ve tecrübe ile yoluna devam etmektedir. Siz de kendi sektörünüzde firmanız için özel bir proje çalışması yapmak isterseniz,  bizimle en kısa zamanda iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal İş Çözümleri

Diğer Bloglar

img
Dijital Mecrada Ön Sıralarda Olmak İster misiniz?

Dijital dönüşümün sonucu olarak firmaların iş yapabilmesi, internet ortamında daha kolay bulunabilmesine bağlı olduğu için SEO hizmeti işletmeler için çok daha önemli hale gelmiştir.

15.03.2022 11:15
img
“Kurumsal İş Çözümleri” Çalışma Prensipleri

Müşterilerimize çözüm sağlarken öncelikli hedefimiz, firmalarına kurumsal fayda sağlayarak iş yönetimini kolaylaştırmaktır.

15.03.2022 11:16
img
Ar-Ge Sürecinde Yazılım Teknolojilerinin Kullanımı

Yeni ürün tasarımının ve geliştirmesinin, hem şirketlerin hem de ülkelerin geleceği açısından çok değerli olduğunun farkındayız.

15.03.2022 11:16