Kurumsal İş Çözümleri Neden Laboratuvarlara Çözüm Sağlıyor?

Kurumsal İş Çözümleri, sektörler arası teknolojik bir köprü kurma hedefiyle birçok sektörden firmaya çözüm sağlamaktadır. CRM RedWhite markasına ait çözümleri ile laboratuvar malzemeleri üreticisi ve tedarikçisi olan müşterilerimizin; satış, servis, ihracat, satınalma, stok ve sevkiyat gibi kritik iş süreçlerinin yönetimi ve raporlanması konusunda uzun yıllardır yazılım geliştirmekteyiz. Laboratuvar sektöründe kazandığımız deneyimler doğrultusunda, deney laboratuvarlarının iş süreçlerini yönetebilecekleri çözümler geliştirerek de yolumuza devam ediyoruz.

Laboratuvarların dünyamızın ve insanlığın geleceği için ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Kurumsal İş Çözümleri olarak bu sektöre özel yapmış olduğumuz yazılım çözümleri ile katkı sağladığımızı düşünüyoruz. Çevre, gıda, kimya, iş hijyeni gibi deney laboratuvarlarına vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetlerimizle işlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Laboratuvar sektöründe söz sahibi müşterilerimizle işbirliği içerisinde, deney laboratuvarlarının tüm ihtiyaçlarını giderecek doğrultuda çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Deney laboratuvarlarının iş süreçlerinde yazılım programları, büyük önem taşımaktadır. Analiz sonuçlarını verme süresinde yapılan iyileştirmeler, çalışanların mesai saatini daha verimli kullanması, laboratuvar verilerinin sistemli bir şekilde kayıt altına alınması ve yönetmeliklere uygun rapor çıktılarının hazırlanabilmesi için LAB Kurumsal markamızla çözüm sağlıyoruz.

Yönetmeliklerde yapılan değişiklikler doğrultusunda, LAB Kurumsal programımızı her zaman güncel tutuyor ve geliştirmeye açık alt yapımıza yatırım yapıyoruz. Uzun yıllar hizmet verdiğimiz ve işbirliği yaptığımız değerli müşterilerimize, yazılım geliştirme ve danışmanlık hizmetlerimizin yanı sıra ar-ge gücümüzle de destek olmaya devam ediyoruz.   

Kurumsal İş Çözümleri olarak sektörlerin ihtiyacını karşılayacak yazılım çözümleri geliştirmenin tek başına yeterli olmadığının farkındayız. İşte bu nedenle deneyimli, implementasyon tecrübesi olan, iş süreçlerine hâkim, anlama/uyarlama kapasitesine sahip ve güvenle çalışabileceğiniz danışmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Kurumsal İş Çözümleri

Diğer Bloglar

img
Tek Bir Yerden Hizmet Almanın Avantajlarını Yaşayın

Firmaların kurumsal bir yapı oluşturmak istemesinin nedeni; faaliyetlerini sistematik hâle getirerek işlerin aksatılmadan yürütülmesini sağlamaktadır.

27.03.2023 14:31
img
Mobil Teknolojilerin Her Geçen Gün Yaygınlaştığının Farkında mısınız?

İşletmeler artık yenilikçi yaklaşımlarla firmalarını yönetme konusunda çok daha bilinçli bir duruş sergilemektedir.

15.03.2022 11:16
img
Deney Laboratuvarlarında Verinin ve Analizin Önemi

Deney laboratuvarlarının iş süreçlerinde; departmanlar arası bilgi akışı ve yönetilmesi gereken detaylar fazladır.

27.03.2023 14:29